2024 m. birželio 14-16 d. Klaipėdos rajone, Karklėje, stovykloje „Žilvitis“ kaimo bendruomenės kviečiamos į tradicinį jau 21-ąjį Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydį. Šiemet sąskrydžio tema “Europos tautų mugė”.

 

Projektas „Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis 2024 m.“ (Nr. NPKB-24-R-159), kurio pagrindinis tikslas – minint NATO ir Europos Sąjungos metus, didinti visuomenės pasitikėjimą Europos Sąjunga ir NATO aljansu bei skatinti Lietuvos kaimo bendruomeninių organizacijų bendruomeniškumą ir bendradarbiavimą bei jaunimo įtraukimą į bendruomenių veiklas. 

 

Siekiant stiprinti bendruomeniškumą, bendradarbiavimą ir partnerystę tarp skirtingų šalies rajonų kaimo bendruomeninių organizacijų nuo 2004 m. LKBS organizuoja kaimo bendruomenių sąskrydžius. Tai motyvacinis bendruomeninio judėjimo renginys, kuriame vystoma organizacijų tinklaveika, dalijamasi patirtimi, inicijuojami nauji bendri projektai. Sudaroma išskirtinė proga susitikti bendruomeniečiams ir juos palaikantiems asmenims iš įvairių Lietuvos rajonų, jo metu ne tik dirbama, diskutuojama, dalinamasi patirtimis, užmezgamos naujos pažintys, gimsta projektų idėjos, bet ir švenčiama. Dažnam bendruomenininkui šis pabuvimas kartu su bendraminčiais iš visos Lietuvos yra geriausiai praleistas laikas, suteikiantis motyvacijos tolimesnei savanoriškai bendruomeninei veiklai. Sąskrydis suvienija bendraminčius savanorius bei suteikia jiems galimybę pasidalinti veiklos aktualijomis ir idėjomis, šitaip skatinamas bendruomeniškumas. Sąskrydyje kasmet  dalyvauja daugiau nei 600 bendruomenininkų.

Plačiau apie renginį: 

Daugiau informacijos ir renginio akimirkų galite  rasti: https://www.facebook.com/LKBSajunga/

Renginys organizuotas įgyvendinant projektą „Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis 2024 m.“ finansuojamą pagal LR Žemės ūkio ministerijos 2024 metų Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Skirtas finansavimas 10 000 Eur