2021 m. gruodžio 9-10 d. Birštone LKBS mokymuose „Savanorystė bendruomeninėje veikloje. Kaip vėl norėti veikti? Kaip grįžti prie bendruomeninės veiklos esmės?“ susitiko bendraminčių būrys.
 
Pirmąją dieną lektorės: Milda, Milisenta, Vaida, Laura, Ernesta ir dalyviai pasidalino asmeninėmis savanorystės patirtimis. Išklausėme Savanorių vadybos pagrindus bei dirbome grupėse ieškodami atsakymų į daugelį bendruomenių lyderiams svarbių klausimų.

Antrąją dieną lektorius Vygandas papasakojo apie Sėkmingą komunikaciją bei Efektyvų darbingumą, na ir svarbiausia Asmeninę motyvaciją.

Tai mokymai kupini nuostabių žmonių, gerų emocijų, idėjų mainų, motyvacijos ir savimotyvacijos. Linkime įgautas žinias panaudoti savo veikloje, patirtį perduoti kitiems bendruomenininkams ir niekada neprarasti tos ugnelės širdyje. Jūs mūsų šviesuliai 
 
 
Mokymai buvo vykdomi įgyvendinant projektą „LKBS veiklos ir finansinio tvarumo bei institucinių gebėjimų stiprinimas“ finansuojamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal finansuojamų Nevyriausybinių organizacijų fondo lėšomis, 2021 metais atrankos konkurso organizavimo nuostatus.